(+38) 066 363-77-66

(+38) 098 363-77-66

  Сир чи сирний продукт: у чому різниця?

  На сьогоднішній день представлений величезний вибір сиру на будь-який смак і будь-якої форми. Якщо ви зайдете в великий гіпермаркет, то в ньому може бути представлено близько 100 сирів різних видів. Кожен продукт має свій смак і відрізняється складом.

  Деякі виробники, щоб знизити вартість сиру, виготовляють його на базі рослинних жирів. Але в цьому криється величезний мінус для споживача. Він полягає в тому, що такі жири можуть похитнути здоров'я покупця.

  D9756FFB 89D9 4BF9 9B04 C2BB68C840AD

  Тоді, як правильно вибрати сир? Як обрати тільки якісний продукт і залишитися здоровим?

  На продуктовому ринку ви можете знайти не тільки сир, а й «сирний продукт». Основна відмінність натурального сира від сирного продукту криється в складі. Справжній натуральний сир без домішок виготовлений з натурального молока, включає сичужний компонент або ж його аналоги. Містить закваску з кислого молока і щіпки солі. Для кращого процесу згортання в складі можна знайти хлористий кальцій. Всі компоненти добре засвоюються в організмі людини і швидко перетравлюються.

  А сирний продукт - це їжа, яка не містить корисні речовини для організму. Він лише схожий за смаком, кольором, формою і зовнішніми характеристиками на сир. Але за складом - це зовсім інший продукт. Якщо в звичайному сирі знаходиться велика кількість молока, то в сирному продукті його менш 20%. Решта 80% - це білок і жир, які отримані не з молока. Тобто, неприроднім способом.

  1855794A FCEF 4F6B 8680 329557B48646
  Для виготовлення сирного продукту, зазвичай беруть кокосове масло. Іноді користуються пальмовою олією. Якщо взяти пальмові, кокосові або ріпакові масла, в яких знаходиться велика кількість жирів з високим відсотковим складом, то вони можуть спровокувати болючі процеси в організмі.

  Такий вид масел перетворюється в трансізомерний або ж трансгенний жир. Ці жири легко провокують появу серцево-судинних захворювань, виникнення холециститу, швидке ожиріння, атеросклероз або, в деяких випадках, тромбоз судин. І це лише частина можливих захворювань.

  Саме тому потрібно ретельно обирати продукт, який споживаєте. І це стосується не тільки їжі вдома, а й у закладах харчування.

  «Пікантіко» турбується про своїх відвідувачів і тому завжди обирає тільки справжній натуральний сир! І не важливо, яку страву ви оберете: можете бути впевнені - сирного продукту ви в ній не знайдете. :)

  Діючі акції

  • Економ разом із Пікантіко - Пивтрест