(+38) 066 363-77-66

(+38) 098 363-77-66

  Топ 10 найбільш незвичайних барів світу

  Бар - місце, де можна розслабитися і попити пиво після важкого трудового тижня. Напевно в кожному місті є такі заклади. Але далеко не в кожному місті і навіть країні, є бар, вийшовши з якого, ви будете пам'ятати про нього все життя! Давайте ж дізнаємося, які вони, самі незвичайні бари світу.

   

  Baobab Tree Bar Wine Cellar

  Топ 10 найбільш незвичайних барів світу


  Цей бар розташований в Південній Африці і знаходиться в дуплі неосяжного баобаба, якому понад 6 тисяч років! На відвідувачів там чекає не тільки приємна прохолода, а й стаканчик освіжаючого коктейлю. До речі, напої в цьому барі подаються в глиняних гуртках, що надає ще більшу неповторність цього питному закладу. Тож не дивно, що до цього бару тягнуться туристи з усього світу.

   

  Clinic Bar

  Топ 10 найбільш незвичайних барів світу

  Clinic Bar знаходиться в Сінгапурі і зроблений в стилі клініки. Стільці там замінені на інвалідні коляски, на вікнах марлеві занавіски, а персонал ходить в медичній формі. Але це не все, напої там подають в крапельницях і склянках, що дійсно створює враження, ніби це насправді лікарня.

   

  Das Klo Bar

  8490256C 974C 4BAA 9CDE A7B64B6035C0
  Бар, з дослівним перекладом «Туалет», знаходиться в Німеччині. Тут замість звичних стільців - унітази, замість посуду і пивних кухлів - нічні горщики, качки і мензурки, навіть замість серветок - туалетний папір. Ну а в інтер'єрі присутні всі предмети туалетної кімнати. Вот такой вот бар!

   

  The Brandy library

  Топ 10 найбільш незвичайних барів світу


  Чи любите ви бібліотеки? А якщо це бібліотека-бар? У «бібліотеці бренді», в США, на стелажах стоять понад 900 різних сортів віскі, бренді, коньяку, лікерів і рому. Колекція бару включає і рідкісні алкогольні напої, яким понад 100 років. Не рідко в цьому вишуканому місці грають джазові виконавці, що все разом надає схожість зі старим Нью-Йорком.

   

  Cave Bar

  Топ 10 найбільш незвичайних барів світу


  Цей бар знаходиться в Йорданії, в стародавньому місті Петра. Бар знаходиться в печері, видовбаної набателямі багато століть назад. Столи розставлені як з зовні печери, так і всередині, де ліхтарі кидають на нерівні стіни червоне світло. Клієнтам переважно подають місцеві йорданські вина.

   

  Absolut Icebar
  86F44094 1BBD 4AAA A603 7553067E9108

  Найперший бар, який зроблений повністю з льоду, ви без проблем знайдете в маленькому містечку в Швеції. І незважаючи на те, що зараз «крижані» бари з'являються то тут, то там, цей є найпершим. Але як же можна залишатися довгий час на холоді? На це організатори придумали таке рішення: кожен відвідувач повинен бути в термічній накидці.


  HR Giger bar

  Топ 10 найбільш незвичайних барів світу


  Ви є шанувальником фільму «Чужий», або давно хотіли побувати на інопланетному кораблі? Тоді, мабуть, цей бар саме для вас. Він знаходиться в Німеччині і створений дизайнером Гансом Рудольфом Гігера (звідки власне і назва бару). На відвідувачів в ньому чекають не тільки відмінна випивка і закуска, але і що найголовніше, приголомшливий дизайн - адже все в цьому барі повторює інтер'єр космічного корабля з «чужих».

   

  Faraday Bar
  Топ 10 найбільш незвичайних барів світу

  Самий важкодоступний бар на планеті, що знаходиться в Антарктиді, на науково-дослідної станції. Тамтешні полярники зробили традицією, збирати сувеніри, пам'ятні речі і навіть предмети гардероба з відвідувачів і прикрашати ними свій заклад.

   

  Lagoon Bar

  Топ 10 найбільш незвичайних барів світу

  Цей бар знаходиться на гарячому джерелі «Блакитна лагуна», в Ісландії. Відпочиваючі можуть не тільки оздоровитися в гарячих, синьо-молочних водах джерела, а й випити пару освіжаючих коктейлів, які підносять симпатичні офіціантки, одягнені в бікіні.

   

  Тhe Red Sea Star

  Топ 10 найбільш незвичайних барів світу

  Підводний бар в Ізраїлі. Його інтер'єр нагадує морську безодню, зі стільцями у вигляді медуз і світильниками у вигляді анемонів, хвилясті стіни і вікна, в яких видно мешканців Червоного моря. У відвідувачів воістину чарівного місця, є можливість відчути себе владикою підводного світу.

   

  Діючі акції

  • Економ разом із Пікантіко - Пивтрест