(+38) 066 363-77-66

(+38) 098 363-77-66

  Історія мохіто – все почалося з піратів

  Мохіто придумали на Кубі. Хоча популярність напій набув лише у 20 столітті, історія мохіто бере свій початок в 16 столітті і тісно пов’язана з піратом Френсісом Дрейком.

  Історія мохіто - все почалося з піратів

  У 1586 році Френсіс Дрейк зі своїми корсарами плив у Гавану. На борту корабля лютувала дизентерія і цинга, тому капітан вирішив відправити до кубинського берегу шлюпку, щоб роздобути у місцевих індіанців лікувальних засобів.

  Човен повернулася на корабель, доверху навантажена ромом, м’ятою, цукровим очеретом і цитрусами та одягом. У ті часи вважалося, що найкращий засіб від цинги і дизентерії – сік лайма. Матроси Дрейка додали до соку інші “лікувальні” інгредієнти – так вийшов коктейль, який згодом стали називати “мохіто”. Але спочатку напій називався “Ель Дрейк” – на честь свого винахідника.

  Це цікаво #1: на Кубі в мохіто додають не просту м’яту, а її особливий різновид, яка називається “Yerba buena” (“гарна травичка”).

  Це цікаво #2: Френсіс Дрейк привіз в Європу не тільки мохіто. Саме завдяки йому на європейському континенті з’явилась картопля.

  Запрошуємо вас в мережу закладів Пікантіко та Пивтрест, щоб сповна насолодитись улюбленим напоєм!

  Діючі акції

  • Економ разом із Пікантіко - Пивтрест