(+38) 066 363-77-66

(+38) 098 363-77-66

  9 фільмів, які треба подивитись осінню

  Осінь – чудова пора, щоб дивитися фільми вдома. Тому, готуємо чай, замовляємо смачну величезну піцу від "Пікантіко", загортаємось в плед і дивимось фільми з добірки нижче 👇

  Легенди осені

  medium_7421a982e9bf4ca030c8bbf2fb0936b2

  Фільм про історію сім’ї Ладлоу – стрімка і романтична розповідь про трьох братів, їх батька і молоду жінку, яка змінює життя кожного з них. Дія розгортається на тлі приголомшливо красивої незайманої природи, а операторська робота навіть удостоїлася премії «Оскар». Можна переглядати нескінченно.

  Розумник Уілл Хантінг

  original

  Уїлл Хантінг – 20-річний хлопець з Бостона, який раз у раз вплутується в неприємні історії. Несподівано він відкриває в собі феноменальні математичні здібності. І коли поліція заарештовує його за чергову бійку, професор математики бере його під свою опіку, але за однієї умови: Уїлл повинен пройти курс психотерапії. Сеанси «перевиховання», що почалися з недовір’я, поступово переростають в дружбу між Уїллом і його наставником.

  Будинок біля озера

  hero_EB20060615REVIEWS60606007AR

  Прекрасна історія кохання, яке доводить, що навіть час не може розлучити закоханих. Доктор Кейт Форестер покидає свій незвичайний будинок біля озера і переїжджає. Йдучи, Кейт залишає в поштовій скриньці лист, який повинен отримати новий мешканець будинку. У будинок вселяється талановитий архітектор Алекс Уайлер. Він пише відповідь лист Кейт. Але з листів один одного вони з’ясовують, що живуть в абсолютно різний час.

  Гордість та упередження

  x600

  Сучасна екранізація роману Джейн Остін, давно стала класикою. Фільм критикують багато шанувальників версії, знятої в 1995 році. Але не можна не відзначити прекрасну колірну гамму сучасного фільму і велика кількість розкішних пейзажів Англії кінця XVIII століття. А талановиті актори і красиві костюми нікого не залишать байдужими.

   

  Осінь у Нью-Йорку

  Osen-v-NyuYorke

  Осінній Нью-Йорк полонить своєю красою, так і хочеться прогулятися по всипаному листям парку. Саме в парку господар ресторану Уїлл Кін розлучається зі своєю коханою і в ту ж хвилину бачить Шарлотту Філдінг. Увечері він знову зустрічає її у себе в ресторані. Ловелас Уїлл миттєво пускається в нову любовну пригоду. Але незабаром він несподівано дізнається, що його обраниця хвора.

  Солодкий листопад

  Sweet-November-sweet-november-26177008-1200-780

  Затягнутий у строгий костюм Нельсон Мосс вічно кудись поспішає і постійно зайнятий. Він не уявляє собі іншого способу життя. Але жива і ексцентрична Сара Дівер вже поспішає йому на допомогу. Якщо у неї вийде, Нельсон стане її новою перемогою в серії виправлених людських доль. Трохи сумний, ліричний фільм з чудовими акторами, яким співпереживаєш від початку і до кінця.

  Країна садів 

  garden-state

  Незадоволений життям молодий чоловік повертається додому на похорон матері після десятирічної відсутності. Тут він знайомиться з дівчиною, яка страждає від епілепсії, спілкування з якою надає життєвих сил їм обом.

  Академія Рашмор

  b1f4b7136a7be3e1bcdb9687ff9

  Старшокласник Макс – майстер на всі руки, він є президентом всіляких клубів: від шахового до фехтувального, є редактором шкільної газети, а також режисером і сценаристом шкільного театрального гуртка. Загалом, досягає успіху в усьому, окрім навчання. Мало було йому проблем з навчанням, так він ще й закохався в овдовілу вчительку молодших класів школи, в яку також закохався його кращий друг – ексцентричний мільйонер.

  Коли Гаррі зустрів Саллі

  KVJCKsjOIxYx

  Гаррі і Саллі знайомі з часів створення світу. Вони разом навчалися, приходять один одному на виручку в будь-яких життєвих колотнеч, допомагають у пошуках близької людини. Навіть коли вони втрачають один одного з виду, доля зводить їх знову і знову. Вони кращі друзі вже тисячу років. Але їх дружба постійно перебуває під загрозою. Обох наполегливо мучить питання: чи не слід їм стати більше, ніж друзями?

  Діючі акції

  • Економ разом із Пікантіко - Пивтрест