(+38) 066 363-77-66

(+38) 098 363-77-66

  12 неочікуваних фактів про пиво

  Пиво - найпопулярніший напій в світі. Не важливо, де ви: в барі з друзями, на відпочинку чи просто вдома ввечері з улюбленим серіалом - пляшка улюбленого сорту стане в нагоді. Тому, думаємо, вам стане цікаво дізнатись нові цікаві факти про улюблений напій:

  1. Пиво замерзає при температурі -2 °. При цьому відбуваються фізико-хімічні зміни. Таке пиво можна потім пити, але воно втрачає свої смакові якості.
  2. Найбільший в світі Музей пива знаходиться в США в штаті Кентуккі. Там виставлено понад мільйон експонатів, включаючи колекції етикеток, пробок, банок, древнє пивоварне обладнання. А ще представлена цікава і велика експозиція з історії американських пивоварень і пивоваріння в Америці. При музеї працює пивний ресторан на 1000 місць.
  3. У давнину люди знали про лікувальні властивості цього напою. Наприклад, шумери полоскали рот пивом, щоб позбутися зубного болю, а в середні віки лікарі лікували пивом камені в нирках.2F5275C7 48CE 408E AC15 C6AF4251389B
  4. Закон міста Еймса зі штату Айова забороняє чоловікові лягати в ліжко з жінкою, якщо він випив більше трьох ковтків пива.
  5. На першому місці за популярністю серед напоїв у американців стоїть пиво, а найпопулярнішими сортами є Будвайзер, потім Міллер, і на третьому місці Курс.
  6. В одній пивній японського міста Матсушіро висить оголошення, що при силі землетрусу до трьох балів (за японською шкалою) клієнт отримує безкоштовно кухоль пива.
  7. Щоб надати мебелі глянцю, треба протерти її сумішшю з однієї склянки пива і невеликого шматочка воску, кип'яченої і охолодженої. Коли меблі обсохнуть, їм надають блиск, натираючи м'якою ганчіркою.
  8. У 1947 році американський письменник Менкен підписав контракт з канадською кінокомпанією. За право екранізації книги компанія зобов'язалася щомісячно поставляти автору до кінця його життя по два ящика світлого елю.
  9. На алмазних копальнях в Сьєрра-Леоне здобуті коштовності обстежують в пиві. Згідно з твердженнями англійських вчених-геологів, візуальні якості алмазів найсильніше проявляються саме в пивному середовищі.
  10. Темне пиво Guinness унікальне. На відміну від інших сортів і видів пива, і всупереч усім законам фізики, бульбашки в Гіннесі не піднімаються на поверхню, а опускаються на дно.
  11. Найміцніше в світі пиво називається "Армагеддон". За вмістом алкоголю це пиво більше нагадує віскі чи горілку, так як вміст алкоголю в ньому 65%.
  12. У пива нижча калорійність, ніж у кока-коли, яблучного соку, фруктових напоїв, в які додається цукор, не кажучи вже про молоко.

  Діючі акції

  • Економ разом із Пікантіко - Пивтрест