(+38) 066 363-77-66

(+38) 098 363-77-66

  М'яке пиво преміум класу. Завдяки додаванню рису в склад сусла, пиво несе в собі ледь вловимі нотки меду та аромат лугових трав.
  Вид: світле
  Густина %: 14
  Міцність %: 4.6
  Сорт пива, розроблений спеціалістами заводу. Має легкий смак солодового напою в поєднанні з помірною хмельовою гіркотою. Витримане в підвалах заводу 21 день, при температурі +2ºC.
  Вид: світле, непастеризоване
  Густина %: 11
  Міцність %: 3.7
  Пиво в стилі Witbier з характерним фруктово-пряним смаком та цитрусовою кислинкою. Рекомендована температура вживання 7-10°С. Аромат: на першому плані виступають зернові тони. Також присутні цитрусові, пряні і трав'янисті ноти. Смак: у смаку відчувається цитрусова кислинка, продовжують звучати зернові тони та пряні відтінки. Гіркота не сильна, але виражена, з трав'янистим характером. Післясмак: зернові тони поступово згасають. Залишається помірна гірчинка, відтіняє цитрусовими нотами. Склад: вода, солод, хміль, дріжджі.
  Вид: світле, нефільтроване
  Густина %: 11
  Міцність %: 4.5
  Ще в 1994 році був створений сорт пива Микулин світле. Серед прихильників Микулинецької продукції, саме світлий сорт користується найбільшою популярністю. Смак цього пива - це інтригуюча суміш солодового напою і хмелевої гіркоти. Сорт Світле виготовляється із чистої джерельної води, світлого пивоварного солоду та хмелю. Особливо приємний смак та витончений аромат дає можливість поринути у грайливий світ хмелю. Справжні гурмани пива оцінять таку заворожуючу композицію, та віддадуть перевагу Микулин Світлому.
  Вид: світле, фільтроване, lager
  Густина %: 11
  Міцність %: 4.0
  Зварене на сучасному обладнанні з використанням новітніх технологій пивоваріння з додаванням високоякісної пивоварної пшениці, найкращих сортів світлого ячмінного солоду та власно культивованими дріжджами. Пиво відрізняється своїм неповторним, злегка солодкуватим смаком, золотистим кольором, ароматом хліба та приємним ароматом хмелю. Склад: вода питна, солод, хміль, пшениця. Термін придатності: 20 діб
  Вид: світле
  Густина %: 12,5
  Міцність %: 5.0
  "Тернове поле" утілює історію Тернопілля і все, що з нею повязане. Микулинські пивовари вирішили розробити власний сорт пива і назвати його в честь Тернополя, щоб зберегти історію Батьківщини. Пиво мяке, міцне і солодове. Має яскравий винний смак і вважається десертним пивом. Хоча цей сорт пива і міцний, але йому притаманна своєрідна легкість. Мякий смак підсилюється відтінком білого ігристого вина, а також неперевершеним смаком хмелю. На етикетці пива зображуються кущі терену і перша церква Тернополя. Всі гурмани оцінять неповторний смак напою Тернове поле і його апетитний аромат.
  Вид: світле, фільтроване
  Густина %: 18
  Міцність %: 7.1
  Виготовлене зі світлого ячмінного солоду та рисової культури. Пиво має м'який солодкуватий смак та приємну легку хмелеву гірчинку.
  Вид: світле, непастеризоване
  Густина %: 13
  Міцність %: 4.7
  Вид: світле
  Виготовлене із солоду власного виробництва, ячменю, цикорію, хмелю, артезіанської води із власної свердловини. Витримане в лагерному підвалі 21 добу, при температурі 2-3 градуси. Легке пиво для повсякденного вгамування спраги з солодовим, слабовираженим солодкуватим, притаманним цикорію смаком та приємною гіркотою хмелю. На міжнародних дегустаціях нагороджене Гран-Прі, трьома золотими та однією бронзовою медалями.
  Вид: світле, непастеризоване, без консервантів та ГМО
  Міцність %: 3.7
  Класичне світле пиво. Тонкий трав'янистий аромат жатецького хмелю надає пиву незабутній смак.
  Вид: світле
  Густина %: 12
  Міцність %: 4,8+-0,5
  Пиво має збалансований смак, в якому солодкуваті солодові відтінки доповнюються приємною хмільною гіркотою, що залишається в післясмаку.
  Вид: Світле
  Густина %: 12
  Міцність %: 3,7
  Сидр – слабоалкогольний напій, який має дуже приємну перевагу: підвищуючи настрій, він лишає голову ясною, і після нього немає ніякого похмілля. Тож пити сидр можна навіть ввечері буднього дня.
  Сорт пива, розроблений спеціалістами заводу. Має легкий смак солодового напою в поєднанні з м’якою хмельовою гіркотою. Витримане в підвалах заводу 21 день, при температурі +2ºC.
  Вид: світле, непастеризоване
  Густина %: 14
  Міцність %: 4.8
  Завдяки унікальній рецептурі та технології кардинально відрізняється своїм оригінальним смаком та ароматом. Жива дріжджова бактерія продовжує свою життєдіяльність навіть в келихах. Це і є родзинкою напою. Пиво має насичений янтарно-золотистий колір та тонкий аромат хмелю, а власно культивовані дріжджі надають напою характерний дріжджовий осад. Склад: вода питна, солод, хміль, пшениця. Термін придатності: 20 діб
  Вид: світле, нефільтроване
  Густина %: 12,5
  Міцність %: 5.0
  Зварене на основі стародавніх рецептів з дотриманням досконалих технологій на сучасному обладнанні. Пиво надзвичайно м’яке, золотисте на колір з приємним ароматом хмелю. Для його виготовлення використовують особливі власно культивовані дріжджі, які придають пиву характерний «живий » смак. Склад: вода питна, солод, хміль. Термін придатності: 20 діб
  Вид: світле, непастеризоване
  Густина %: 12,5
  Міцність %: 4.4
  Надзвичайне поєднання хмелевого аромату і винного присмаку. Цей сорт пива виготовляється по унікальній технології і лише з натуральної сировини. Поєднання чистої джерельної води, ячмінного солоду, хмелю і меду, який зібраний на власній пасіці, робить сорт пива Медове неперевершеним в своєму роді. Медове пиво наділене ще й корисними властивостями, завдяки використанню меду, який здавна відомий своєю цілющою силою. Міцний та елітний сорт пива до вподоби навіть вибагливим споживачам, його смакові властивості оцінюють і чоловіки і жінки. Воно буде доречним на будь-якому святі і у будь-якій компанії.
  Вид: світле, фільтроване, lager
  Густина %: 15
  Міцність %: 6
  Вид: світле, живе
  Густина %: 11
  Міцність %: 3.5
  Створення цього сорту пива приурочене до дня міста Микулин, якому виповнилось 900 років. Вперше воно було виготовлене у 1996 році. Поєднання хмелевої гіркоти і вишуканого аромату робить цей сорт схожим на пільзеньске пиво, хоча гіркота досить приємна та легка на смак. У цьому сорті підвищений вміст хмелю, що робить його ще більш насиченим і тим самим підвищує настрій та загальний тонус огранізму. По удосконаленому рецепту напій виготовлений з джерельної чистої води, пивоварного солоду, рису та хмелю. Завдяки використанню рису у рецептурі смак пива легкий та надзвичайно приємний.
  Вид: світле, фільтроване
  Густина %: 12
  Міцність %: 5.0
  Класичне живе пиво старої Європи зварене за традиційною рецептурою "Баварського пивного закону" 1516 року з солоду хмелю, води. "Опілля Корифей" - це чистий смак пива і тільки пива.
  Вид: світле, нефільтроване
  Густина %: 11
  Міцність %: 4.2
  Виготовляється з елітних сортів ячмінного солоду, німецьких сортів гіркого та ароматичного хмелю. Пиво має чистий гармонійний смак, надзвичайно насичений, з приємною гіркотою та тонким ароматом хмелю, янтарно-золотистою піною і високою міцністю.
  Густина %: 16
  Міцність %: 5,6
  Світле, фільтроване пиво низового бродіння світло-солом'яного кольору, що має чистий солодовий характер та легку, приємну гіркоту з трав'янисто - квітковим відтінком та фруктовими нотками.
  Густина %: 11
  Міцність %: 4,7
  Завдяки унікальній рецептурі та технології кардинально відрізняється своїм оригінальним смаком та ароматом. Жива дріжджова бактерія продовжує свою життєдіяльність навіть в келихах. Це і є родзинкою напою. Пиво має насичений янтарно-золотистий колір та тонкий аромат хмелю, а власно культивовані дріжджі надають напою характерний дріжджовий осад.
  Вид: нефільтроване
  Густина %: 12,5
  Міцність %: 5
  Напій має насичений аромат та смак карамельного солоду. Легко та приємно втамовує спрагу. Склад: вода, солод ячмінний світлий, солод карамельний, хміль. Рекомендовано вживати охолодженим. Термін придатності: 15 діб в сухому затемненому місці.
  Вид: lager, темне, фільтроване, непастеризоване
  Густина %: 13
  Міцність %: 4.0
  Темне пиво, що має приємний смак добре просмажених хлібних шматочків і при цьому не втрачає своєї характерної гіркоти.
  Вид: Темне
  Густина %: 13
  Міцність %: 4,5
  Склад: вода питна, солод, хміль. Термін придатності: 20 діб
  Вид: темне, нефільтроване
  Густина %: 13
  Міцність %: 4.0
  Copyright MAXXmarketing GmbH